YILDIRIM
Ana Menü
Üye Girişi
Kullanıcı Adı

ParolaHenüz Üye Değil Misiniz?
Buraya Tıklayarak Üye Olabilirsiniz.

Parolanızı Mı Unuttunuz?
Buraya Tıklayın
Hava sıcaklığı tüm yurtta 5 ila 7 derece azalacak
Hava sıcaklığının yarın iç ve batı bölgelerde, hafta başında tüm yurtta 5 ila 7 derece azalmasının beklendiği bildirildi. Devlet Meteoroloji İşleri Genel Müdürlüğünden yapılan meteorolojik uyarıya göre, bu gece saatlerinden itibaren yurdun kuzeybatı kesimlerinin Balkanlar üzerinden gelecek soğuk havanın etkisine gireceği tahmin ediliyor.
Soğuk havalarda idrar yolu enfeksiyonuna dikkat
İSTANBUL (İHA) - Yeditepe Üniversitesi Hastanesi Üroloji Anabilim Dalı Başkanı Prof. Dr. Kemal Sarıca havaların soğumasıyla birlikte idrar yolu enfeksiyonlarının arttığına dikkat çekti.
Sürekli bilgisayar kullanımı gözleri etkiliyor
İSTANBUL (İHA) - Yeditepe Üniversitesi Göz Hastanesi'nden Yrd. Doç. Dr. Muhsin Altunsoy, yaygın olarak bilgisayar kullanımının gözleri olumsuz etkilediğini belirterek, "Uygun oturuş, gözlük kullanımı, çevresel faktörlerin değiştirilmesiyle bu şikâyetler asgari düzeye indirilebilir" dedi.
Yağmurlu ve kapalı hava psikolojiyi bozuyo
BURSA (İHA) - Kapalı ve yağışlı havaların insanları psikolojik olarak olumsuz yönde etkilediğini belirten psikolog Filiz Yakmaz, karamsar tablodan kurtulacak biçimde hareketli planlar yapmanın doğru olduğunu söyledi.
Adıyaman hafif şiddetli deprem
ADIYAMAN (İHA) - Adıyaman'da merkez üssü Samsat ilçesi olan 3.5 büyüklüğünde deprem meydana geldi. Boğaziçi Üniversitesi Kandilli Rasathanesi ve Deprem Araştırma Enstitüsü'nden alınan bilgiye göre, saat 12.44'de merkez üssü Samsat ilçesi olan 3.5 büyüklüğünde hafif şiddetli deprem kaydedildi. Yerin 5.0 kilometre derinliğinde meydana gelen depremde can ve mal kaybının olmadığı öğrenildi.Deprem Adıyaman merkezde de hissedildi.
Saatli Takvim
Atatürk Diyor ki
Atatürk
Piyasalar
Tarihte Bugün
Sayfa oluşturulma süresi: 0.02 saniye Powered by PHP-Fusion copyright © 2002 - 2021 by Nick Jones.
Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3.
1,187,151 Tekil Ziyaretçi