YILDIRIM
Ana Menü
Üye Girişi
Kullanıcı Adı

ParolaHenüz Üye Değil Misiniz?
Buraya Tıklayarak Üye Olabilirsiniz.

Parolanızı Mı Unuttunuz?
Buraya Tıklayın
Kar yağışı Trakya'yı esir aldı
Kırklareli-Babaeski yolu, kar yağışı nedeniyle bir süre ulaşıma kapandı. Kırklareli'nde sabah saatlerinden itibaren tipi şeklinde etkili olan kar yağışı hayatı olumsuz etkiliyor.
Kansere Karşı Kayısı

İnönü Üniversitesinde yapılan araştırma, kayısının kanseri, karaciğer yetmezliğini ve kalp krizini önlediğini, alkolün olumsuz etkilerini ortadan kaldırdığı ortaya çıkardı. İnönü Üniversitesi Tıp Fakültesi Sitoloji ve Embriyoloji Ana Bilim Dalı Öğretim Üyesi ve Sağlık Bilimleri Enstitüsü Müdürü Prof. Dr. Ali Otlu, AA muhabirine yaptığı açıklamada, İnönü Üniversitesi Kayısı Araştırma ve Uygulama Merkezi Müdürü Doç. Dr. Bayram Murat Asma ve Tıp Fakültesi Öğretim Üyeleri Doç. Dr. Feral Öztürk'le birlikte Malatya Kayısı Araştırma ve Geliştirme Vakfı, Malatya Valiliğinin iş birliğiyle araştırma yaptıklarını söyledi.

Zayıflamak ve yağdan kurtulmak isteyenler dikkat!

Vücudumuz yiyeceklerle alınan yağı derhal vücut yağına çevirir. Giderek şişmanlayıp, belinizde yağ toplandığını düşünüyorsanız bu duruma neden olan 2 suçluyu; yağları ve karbonhidratları vücudunuzda depoluyorsunuz demektir...

Sigara bağımlılığına mobil terapiyle son

Sigara bağımlılığına son vermek isteyenler için yeni bir yol: Mobil Terapi... Sigara tiryakileri, 40 ülkede yaklaşık 10 milyon insanın sigarayı bırakmasını sağladığı iddia edilen Allen Carr'ın "Sigarayı Bırakmanın Kolay Yolu" yöntemine, artık cep telefonlarından ulaşabilecek.

Stres, saç dökülmesine neden oluyor

Tokat Dr. Cevdet Aykan Devlet Hastanesi cildiye uzmanı Dr. Esra Yüksel, stresin, saç dökülmesinin nedenlerinden biri olduğunu bildirdi. Dr. Yüksel yaptığı açıklamada, saç dökülmesinin sık görülen bir şikayet olduğunu söyledi.

Saatli Takvim
Atatürk Diyor ki
Atatürk
Piyasalar
Tarihte Bugün
Sayfa oluşturulma süresi: 0.04 saniye Powered by PHP-Fusion copyright © 2002 - 2020 by Nick Jones.
Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3.
1,025,461 Tekil Ziyaretçi