YILDIRIM
Ana Menü
Üye Girişi
Kullanıcı Adı

ParolaHenüz Üye Değil Misiniz?
Buraya Tıklayarak Üye Olabilirsiniz.

Parolanızı Mı Unuttunuz?
Buraya Tıklayın
Neden Ağlarız?

Doğumlarda, ölümlerde, iyi veya kötü haberlerde, bazen bir film izlerken, gözyaşlarımız süzülür... Women’s Health dergisi, işte bu gözyaşlarıyla ilgili bilinen ve bilinmeyen bazı gerçekleri derledi. İlk kez doğduğumuzda ağlarız. Ağlarız çünkü karnımızın doyması ve rahatımızın sağlanması için tek yapabildiğimiz budur.

Tiryakileri Sigaradan Kurtaracak Altın Öğütler

Sigara alışkanlığı, her yıl milyonlarca insanın ölümüne, bir o kadar kişinin de sakat kalmasına yol açıyor. Tiryakiler kendileri kadar yakınlarına da zarar veriyor.

Uydu frekansları, gece yarısından sonra değişiyor

Televizyon kanalları bu gece (27 Ekim) saat 02.00'da Türksat 3A üzerinden yeni frekanslarında yayına başlayacak. Türksat 2A uydusundan yayın yapan aralarında ülke genelinde seyredilen belli başlı TV kanallarının da bulunduğu 73 TV ve Radyo'nun yayın frekansları değiştirilecek.

Saatler bu gece bir saat geri alınıyor

Yaz saati uygulaması bu gece sona eriyor. Cumartesiyi pazara bağlayan gece saatler 04.00'te bir saat geri alınacak. Yaz saati uygulamasına 30 Mart 2008'de geçilirken saatler 03.00'te 60 dakika ileri alınmıştı.

Mahkeme bir kez daha tüketiciyi haklı buldu

Bankaların kredi kartı kullanım ücreti kesintilerine yargıdan bir ret kararı daha çıktı. Kastamonu Asliye Hukuk Mahkemesi, bankanın müşterisinden böyle bir kesinti yapmaya hakkı olmadığına hükmetti.

Saatli Takvim
Atatürk Diyor ki
Atatürk
Piyasalar
Tarihte Bugün
Sayfa oluşturulma süresi: 0.03 saniye Powered by PHP-Fusion copyright © 2002 - 2020 by Nick Jones.
Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3.
1,025,407 Tekil Ziyaretçi