YILDIRIM
Ana Menü
Üye Girişi
Kullanıcı Adı

ParolaHenüz Üye Değil Misiniz?
Buraya Tıklayarak Üye Olabilirsiniz.

Parolanızı Mı Unuttunuz?
Buraya Tıklayın
Ankara'da 4.0 büyüklüğünde deprem

Ankara’nın Haymana ilçesi İkizce Beldesi’nde 4.0 büyüklüğünde hafif şiddetli deprem meydana geldi. Boğaziçi Üniversitesi Kandilli Rasathanesi ve Deprem Araştırma Enstitüsü verilerine göre, Haymana’da saat 02.54’de, merkez üssü Ankara’nın Haymana ilçesi İkizce Beldesi olan 4.0 büyüklüğünde sarsıntı kaydedildi.

Bayramda Hava Nasıl Olacak

Meteoroloji İstanbul Bölge Müdürü Mustafa Yıldırım, İstanbul genelinde etkili olan sağanak yağışların, Ramazan Bayramının ilk iki günü yerini açık havaya bırakacağını bildirdi.

Bayram Tatili 9 Gün

      Bilindiği üzere 29 Eylül 2008- 3 Ekim 2008 tarihleri arasında kalan hafta, bayram haftası... Ulusal Bayramlar ve Genel Tatiller Hakkında Kanunun 2. maddesine göre "Ramazan Bayramı; Arefe günü saat 13.00'ten itibaren 3.5 gündür." Başbakanlık aldığı kararla, 29 Eylül 2008 ve 3 Ekim 2008 tarihlerini idari tatil saydı. Bu şu demek... polisler gibi 12/24 çalışan personelin yanı sıra, tüm kamu kurumlarında da, hizmetin aksamaması için bu sayılan günlerde asgari düzeyde personel görevlendirilecektir

Balık ve Zihin

Beyaz unla yapılan besinlerin zihin üzerinde olumsuz etkisi var. Özellikle balık, kuruyemişler, hurma, muz, et, yulaf, çavdar ve bitki çayları zihin açıyor. Kabız olmamak da önemli

Savcıdan 52 site kapatma kararı

Mü-yap avukatları tarafından Beyoğlu Cumhuriyet Savcılığına verilen dilekçeyle başlayan kapattırma sürecinde bu hizmetleri veren 52 internet sitesine erişim engellendi.

Saatli Takvim
Atatürk Diyor ki
Atatürk
Piyasalar
Tarihte Bugün
Sayfa oluşturulma süresi: 0.03 saniye Powered by PHP-Fusion copyright © 2002 - 2021 by Nick Jones.
Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3.
1,112,315 Tekil Ziyaretçi