YILDIRIM
Ana Menü
Üye Girişi
Kullanıcı Adı

ParolaHenüz Üye Değil Misiniz?
Buraya Tıklayarak Üye Olabilirsiniz.

Parolanızı Mı Unuttunuz?
Buraya Tıklayın
Bayram Tatili 9 Gün

Hükümet Sözcüsü, Devlet Bakanı ve Başbakan Yardımcısı Cemil Çiçek, Bakanlar Kurulu toplantısının ardından yaptığı açıklamada, "Ramazan Bayramı tatili kesintisiz olarak devam edecek. Arife günü yarım gün tatil olacak, bayramdan sonraki Cuma günü de tatil olacak. 9 günlük tatil yaşanacak" dedi. Bayram dolayısıyla memur emeklileri maaşlarını 29 Eylül'de alacak. 29 Eylül - 2 Ekim arasında otoyol ve köprüler ücretsiz olacak.

Sosyal Sigortalar ve Genel Sağlık Sigortası Kanunu

Sosyal Sigortalar ve Genel Sağlık Sigortası Kanunu'nun 1 Ekimde yürürlüğe girecek maddeleri ile sosyal güvenlik alanında yeni bir dönem başlayacak. Sigortacılık alanında getirilen bazı düzenlemeler göre, kendi nam ve hesabına çalışanlar (Bağ-Kur'lular), iş kazası ve meslek hastalığı ile analık halinde ayakta tedavilerde günlük kazancının üçte ikisi, yatarak tedavide ise yarısı oranında geçici iş göremezlik ödeneği alabilecek.

2008 Yılı Şef Kadroları İçin Görevde Yükselme Başvuruları

2008 Yılı Merkez ve Taşra Şef Kadroları İçin Görevde Yükselme Başvurularının Ertelenme Duyurusu yazısı için tıklayınız.

Öğretmenlerin teşekkür belgeleri iptal edildi

Danıştay, 24 Nisan 2008'de çıkarılan "Yönetici Atama Yönetmeliği" nin bazı hükümlerini "kayırmacılığa" yol açtığı gerekçesiyle iptal edince, Milli Eğitim Bakanlığı, atamalarını durdurmak zorunda kaldı. 65 bin teşekkür belgesi iptal edildi.

MEB, atamaların durdurulmasına ilişkin açıklama yazısı yayımladı

Milli Eğitim Bakanlığı 9 Eylül 2008 tarihli atamaların durdurulması konulu genelge için illere bir açıklama yazısı gönderdi.

Saatli Takvim
Atatürk Diyor ki
Atatürk
Piyasalar
Tarihte Bugün
Sayfa oluşturulma süresi: 0.02 saniye Powered by PHP-Fusion copyright © 2002 - 2021 by Nick Jones.
Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3.
1,112,348 Tekil Ziyaretçi