YILDIRIM
Ana Menü
Üye Girişi
Kullanıcı Adı

ParolaHenüz Üye Değil Misiniz?
Buraya Tıklayarak Üye Olabilirsiniz.

Parolanızı Mı Unuttunuz?
Buraya Tıklayın
İşte zayıf görünmenin sırrı

Dikey çizgili giysilerin insanları zayıf gösterdiğine dair kanaatin doğru olmadığı ortaya çıktı. İngiliz Bilim Derneği'nin düzenlediği bilim festivalinde sunum yapan York Üniversitesi'den psikolog ve görsel algı uzmanı Peter Thompson, bu anlayışın bilimsel bir temeli olmadığını kaydetti.

Mevsimsel depreyon başlıyor!

Eylül ayı sonu gibi başlayıp nisan ayında biten Mevsimsel Depresyon(Seasonal Affective Disorder), erkeklere oranla daha çok kadınlarda görülüyor.

Maaş kuyruğunda baygınlık geçirdi

Pazartesi günü PTT bank önünde gerçekleşen üzücü bir olay, sosyal devletin ne hallere düştüğünü göstermesinin yanı sıra, ilk yardım gereken durumlarda insanımızın ne kadar cahil bırakılığını gözler önüne serdi.

Öğrenciler için zorlu maraton başladı.

Pazartesi günü 2008 - 2009 eğitim ve öğretim yılı için çalan ilk ders zili ile birlikte yaklaşık 600 öğretmen ve 6000 öğrenci ders başı yaptı. Eğitim öğretim yılının ilk gününde Anadolu Lisesinde, Tuzgölü İlköğretim Okulunda ve Anadolu Öğretmen Lisesinde bazı programlar düzenlendi. Tuzgölü İlköğretim Okulunda yapılan programa Kaymakam Hasan Kürklü de katıldı. Nezaketende olsa yetkililer tarafından ilk öğretim haftası ile ilgili bir konuşma yapıp yapmayacağı sorulmayan Kaymakam Hasan Kürklü, mikrofonu eline alarak programı beğenmediğini söyledi.

Saatli Takvim
Atatürk Diyor ki
Atatürk
Piyasalar
Tarihte Bugün
Sayfa oluşturulma süresi: 0.02 saniye Powered by PHP-Fusion copyright © 2002 - 2021 by Nick Jones.
Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3.
1,178,106 Tekil Ziyaretçi